KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9075244
nr 907 5244
Blandteknik
Signerad, 35x27 (oramad)
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:19:24
25/8 17:58:02